Ar sunku pasirinkti padangas internetu?

Jei nusprendėte pirkti padangas, turite kelis variantus – galite jas pirkti įprastose parduotuvėse arba pasirinkti padangas internetu. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Tiesa, praktika rodo, kad šiuolaikinėje visuomenėje pirkimas internetu tampa įprasta praktika, kuri leidžia taupyti laiką ir išlaidas. Iš kitos pusės, dalis pirkėjų teigia, kad pirkimas internetu turi daugybę trūkumų, kurių svarbiausias – sudėtinga prekių paieška. Kaip yra iš tiesų? Ar verta pirkti internetu? Ar sunku rasti konkrečiai transporto priemonei tinkančias padangas?

 

Ar žinote, kokios padangos jums reikalingos?

Jei nusprendėte pirkti padangas, svarbiausias darbas, kurį turite padaryti – išsiaiškinti, kokios padangos jums reikalingos. Konkrečiu atveju reikia atsižvelgti ne tik į vairuojamą transporto priemonę (siūlome rinktis automobilio gamintojo rekomenduojamas padangas), bet ir į savo vairavimo stilių bei būdą. Pvz., jei ieškote žieminių padangų, turėtumėte pagalvoti, ar jūsų lūkesčius atitiks minkšto ar kieto mišinio padangos? O gal norite rinktis dygliuotas padangas, skirtas vairavimui itin sudėtingomis sąlygomis? Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasikalbėkite su minėtosios srities profesionalais ar padangų pardavėjais, kurie padės rasti jūsų atveju tinkamiausią sprendimą.

 

Pirkti parduotuvėje ar internetu – ką laimite, ką pralošiate?

Kai žinote, kokios padangos jums reikalingos, turite nuspręsti, ar pirksite jas internetu, ar įprastoje prekybos vietoje. Tiek skaitmeninėse, tiek įprastose parduotuvėse parduodamos ne tik padangos, bet ir kiti automobilio priedai – bendrovės prekiauja ratlankiais, akumuliatoriais, automobilių prekėmis ir kt.

Jei renkatės tradicinę apsipirkimo vietą, žinoma, galėsite gyvai apžiūrėti padangas ir pasikalbėti su konsultantais. Vis dėlto, tuo pačiu reikės gaišti savo laiką, kad nuvyktumėte į parduotuvę. Vertinti padangų pasiūlą jas apžiūrint nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti – kur kas patogiau naudotis techninės charakteristikos lentelėmis, kurias galite greitai ir lengvai palyginti tarpusavyje. Dar vienas nepatogumas – padangų transportavimas. Turėsite jas vežti namo arba į montavimo saloną. Jei perkate internetu, efektyviai taupote savo laiką – jums tereikia kelių minučių prie kompiuterio, kadangi naudodamiesi patogiomis paieškos formomis galėsite rasti reikalingas padangas ir jas palyginti. Svarbus privalumas – kaina. Paprastai internetu parduodama produkcija kainuoja mažiau, kadangi pardavėjui nereikia mokėti didelių mokesčių už parduotuvės nuomą ar samdomo personalo darbą. Galiausiai, užsakytos prekės jūsų namus pasieks pačios, todėl jums nereikės gaišti tam papildomo laiko ir deginti kuro.

66