Nuosavas būstas – realus pasirinkimas kiekvienam

Turėti nuosavus namus ir nesukti galvos apie nuomą yra iš tikrųjų neįtikėtina. Natūralu, jog kiekvienas iš mūsų bei jaunos šeimos pradeda gyvenimą nuo nuomos, tačiau kai tai tęsiasi per ilgai, galima pajusti daugybė trūkumų. Kartais erzina šeimininkai, kartais kaimynai, na o neretai tiesiog faktas, jog negalite investuoti ir kurti savo namus taip, kaip svajojate. Giliai mintyse vis girdite mintis, jog tai ne jūsų butas ar namas, tad nėra prasmės ir investuoti savus pinigus. Žinoma, pasistatyti namą atitinka tikrai nedaugelio finansines galimybes, tačiau butas – daug realesnė perspektyva. Jei rinksitės ne naujos statybos namą, galite sutaupyti išties daug, na o tuo pačiu turėsite nemažai pinigų remonto darbams, kurie padės įsikurti taip, kaip svajojate.

Tiesa, laiko remonto darbams reikės nemažai, mat greičiausiai jums bus reikalingi ne tik įprasti apdailos darbai, o net ir grindu betonavimas, kurio dažniausiai prireikia tik namų statybose. Visgi, jei norite susitvarkyti butą taip, jog jis atrodytų nepriekaištingai nekeltų jokių problemų ateityje, turite pradėti remontą iš pagrindų, na o grindu betonavimas yra vienas iš pirminių pasirinkimų. Manote, jog ne jūsų kišenei tokie didžiuliai projektai? Jei butą įsigysite už gerą kainą, tam laisvų pinigų tikrai atsiras. Žinoma, miesto centre pastatyti naujos statybos daugiabučiai yra be galo brangūs, tačiau senesni namai jau seniau įsikūrusiuose gyvenamuosiuose rajonuose palieka vietos remontui. Čia galite įsigyti išties apleistą butą už mažą kainą ir tai puikus pasirinkimas. Kodėl? Svarbiausia gera vieta, kaimynai bei bendra namo būklė, na o butą jūs jau susitvarkysite kaip tik panorėję. Nėra problemos, kurios nebūtų galima išspręsti, tiesiog pasirūpinkite, jog turėtumėte pinigų įrengimui apie kurį svajojate.

Nors kai kuriose pasaulio šalyse bei didmiesčiuose būsto nuoma net ir visą gyvenimą atrodo geras pasirinkimas, Lietuvoje susiduriame su kiek kitokia situacija. Mes turime realias galimybes įsigyti būstą, tad koks tikslas mokėti nuomą kažkam? Investuokite į savo namus, kurkite erdvę, kuri alsuoja jaukumu, šiluma ir persiduoda visiems šeimos nariams.

1