Paskolos iš žmonių šiuo metu gaunamos dar geresnėmis sąlygomis!

Nusprendus ieškoti finansinės pagalbos internete, nevalia iškart rinktis populiariausių kredito įstaigų. Paskolos iš žmonių šiais laikais gaunamos su gerokai mažesnėmis palūkanomis, o taip pat šie skolintojai siūlo ir kitas palankias skolinimosi sąlygas. Norintiems išvengti didelių palūkanų ir kitų įsipareigojimų, patartina pasidomėti sutelktinio finansavimo platformų pasiūlymais. Šių platformų Lietuvoje yra kelios. Kuo jos naudingos?

Finansų ekspertai vieningai sutaria, kad šias platformas verta rinktis vien dėl to, kad vartotojams ten siūlomos bene pigiausios paskolos. Tai yra platformos, kurios internetu skolina pigiausiai. Be abejo, neverta tikėtis, jog pateikus paraišką, tose platformose bus lengva gauti kreditą. Ten kreditingumo vertinimo procedūros dažnais atvejais būna netgi griežtesnės. Tai reiškia, kad jeigu norite pasiskolinti kuo pigiau, tai tuomet teks sugaišti ir daugiau laiko. Šiose platformose yra galimybė patiems klientams nustatyti norimas mokėti palūkanas. Patartina nesumažinti palūkanų iki maksimumo, nes kitaip niekas nenorės investuoti pinigų į jūsų prašomą paskolą.

Tie, kurie bando ar bandys skolintis iš sutelktinio finansavimo platformų, turėtų pasidomėti kaip viskas veikia. Supraskite, paskolos ten nėra išduodamos naudojant tą pačią metodiką, kurią naudoja didžioji dalis kredito įstaigų. Ten skolinimo procedūra yra kiek kitokia. Ten tiesiog gaunamos paskolos iš žmonių. Investuotojai investuoja į žmonių prašomas paskolas ir tiek. Tad, jeigu jūsų nustatoma palūkanų norma bus labai maža, tai tuomet nenustebkite, jeigu nebus norinčių jus finansuoti. Paskolos įsiskolinusiems nesuteikiamos niekaip.

Didžiausias privalumas naudojantis šiomis platformomis yra tas, kad jose palūkanos vis tiek išlieka mažiausios, o taip pat tokiose vietose siūlomos ir kitos naudingos sąlygos: ilgas skolos grąžinimo terminas, geresnės skolinimosi sąlygos esant turto įkeitimui ir t.t.

Norintiems pasiskolinti pinigų iš šių platformų nereikėtų tikėtis, kad viskas vyks greitai. Paprastose kredito įstaigose paskolos išdavimo procedūra trunka iki vienos valandos – per ją viską atliekama. Tačiau kreipiantis dėl paskolos iš žmonių per šias platformas, viskas trunka ilgiau dėl to, kad paskolos suma turi būti surenkama. Tai gali trukti netgi keletą dienų. Aišku, laukimas neturėtų būti kažkokia problema žinant, jog skolintis bus galima geriausiomis sąlygomis.

124